Bhomy Avenida Villa

  • 30 m²
  • 1 soveværelse
  • 1 badeværelse

Bhomy Avenida Villa ligger inden for 16 minutters tur fra Sé-pladsen og 5-minutters gåtur væk fra Igreja Nossa Senhora do Carmo.

Denne indkvartering placeret i Bela Vista kvarter, tæt ved Catedral Metodista de Sao Paulo og 350 meter fra Sao Joaquim metrostationen. Gæster kan nå São Paulo's centrum inden for 5 minutters gang. Gæsterne kan spise på Paes E Doces Humaita inden for 150 meter fra villaen. Du kan komme til Shopping Pátio Paulista om få minutter i bil. Den nærmeste lufthavn er Congonhas, som ligger 5 km fra feriehus.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Bhomy Avenida Villa São Paulo
Condominio Da Americas Maspex
pris kun for mobil

Condominio Da Americas Maspex

2 m fra overnatningsstedet
Casa De Lenice
pris kun for mobil

Casa De Lenice

325 m fra overnatningsstedet
USD 332 USD 299
pr. nat
Seu Cantinho No Tradicional Bairro Da Liberdade
pris kun for mobil

Seu Cantinho No Tradicional Bairro Da Liberdade

8.4
Meget godt 11 anmeldelser
417 m fra overnatningsstedet
USD 54 USD 49
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Congonhas
    10 km

    Togstationer

    Julio Prestes Train Station
    2,7 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi på værelserne

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    I køkkenet

    • Køkkengrej/ Køkkenredskaber

    På værelser

    • Patio
    • Te- og kaffefaciliteter
    • Strygeservice

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 23:59
    Udtjekning: indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Er der Wi-Fi på Bhomy Avenida Villa?
      Ja, gæsterne i Bhomy Avenida Villa kan benytte sig af WiFi i hele ejendommen.
    • Hvor meget koster det at bo på Bhomy Avenida Villa?
      Prisen for en overnatning i Bhomy Avenida Villa er 53$.
    • Hvad er reglerne for ind- og udtjekning på Bhomy Avenida Villa?
      Gæster på Bhomy Avenida Villa skal checke ind senest 23:59 og checke ud senest 11:00.
    • Hvilke restauranter kan vi finde i nærheden af Bhomy Avenida Villa?
      Restauranter i nærheden af Bhomy Avenida Villa omfatter Portella Bar og Humaita.
    • Er der et spabad på denne feriehus?
      Ja, denne feriehus har et offentligt spabad.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Congonhas
    10 km

    Togstationer

    Julio Prestes Train Station
    2,7 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Bhomy Avenida Villa São Paulo

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk